Kurz se uskuteční v termínu 2. – 3. června 2022 v prostorách Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Těšit se můžete na renomované odborníky z akademické i firemní praxe.

Jednotlivé části kurzu přinesou posluchačům informace o současných moderních metodách řízení a zhodnocení možností využití principů systému řízení Baťa v současných podmínkách.

Tento již 16. běh kurzu má tematický název: „Krize Vás nepřekvapí, pokud jste připraveni Vy i Vaši lidé“..

V rámci kurzu vedle přednášek bude využita forma seminářů, případových studií a pracovních diskusí. Na závěr kurzu obdrží účastníci certifikát Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně o absolvování tohoto manažerského kurzu.

Cena kurzu je: 5.999,- Kč (vč. DPH)

V ceně je zahrnutý účastnický poplatek, pracovní texty, odborná monografie a občerstvení (včetně 2 obědů) během kurzu. Součástí vložného je také prohlídka Památníku T. Bati s odborným výkladem. Na základě zaslané přihlášky bude účastníkům kurzu vystavena a zaslána faktura k úhradě. Náklady na ubytování nejsou v ceně účastnického poplatku zahrnuty. V případě, že se kurzu nebudete moci zúčastnit, je možné převést registraci na jiného účastníka. V případě neúčasti se účastnický poplatek nevrací.

V případě zhoršení epidemiologické situace budeme informovat o podmínkách konání kurzu v jiném vhodnějším termínu.


Přihlášky zasílejte, prosím, elektronicky nejpozději do 25. května 2022 na e-mail: tomancova@utb.cz

Bližší informace ke kurzu budou zájemcům zaslány po obdržení závazné přihlášky.
Kontakt

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Fakulta managementu a ekonomiky
Mostní 5139
760 01 Zlín

 

Kontaktní osoba:

Ing. Lucie Tomancová, Ph.D.
tomancova@utb.cz