Organizační pokyny

Vytisknout

Kurz se uskuteční v termínu 30.11. - 1. 12. 2017 v prostorách Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a ve spolupráci s s Krajskou galerií výtvarného umění ve Zlíně a 14|15 Baťovým Institutem Lektory kurzu budou renomovaní odborníci z akademické i firemní praxe.

Jednotlivé části kurzu přinesou posluchačům informace o současných moderních metodách řízení a zhodnocení možností využití principů systému řízení Baťa v současných podmínkách.

Tento 13. běh kurzu má tematický název: Budujme lidi, ne stroje.

V rámci kurzu vedle přednášek bude využita forma seminářů, případových studií a pracovních diskusí. Na závěr kurzu obdrží účastníci certifikát Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně o absolvování tohoto manažerského kurzu.

Cena kurzu je: 4.999,- Kč (vč. DPH)

V ceně je zahrnutý účastnický poplatek, pracovní texty, odborná monografie a občerstvení (včetně 2 obědů) během kurzu. Součástí vložného je také zajištění výkladu odborného kurátora o zlínské architektuře a ukázka expozice Prostor Zlín v Krajské galerii výtvarného umění ve Zlíně. Následovat bude 120 min. komentovaná prohlídka autobusem s trasou po stopách významných osobností a budov města Zlína. Na základě zaslané přihlášky bude účastníkům kurzu vystavena a zaslána faktura k úhradě. Náklady na ubytování nejsou v ceně účastnického poplatku zahrnuty. V případě, že se kurzu nebudete moci zúčastnit, je možné převést registraci na jiného účastníka. V případě neúčasti se účastnický poplatek nevrací.

Přihlášky zasílejte prosím elektronicky nejpozději do 13. listopadu 2017 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bližší informace ke kurzu budou zájemcům zaslány po obdržení závazné přihlášky.

Novinky e-mailem

Přihlášení